Preskočiť na obsah
Pavel Krigovský

Priemyselná výroba

Pavel Krigovský

Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Obec
Jablonov
Od roku
2001
IČO
37 476 670

Pavel Krigovský

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 03 Jablonov
Na trhu od
1. marca 2001
IČO
37 476 670
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 24.10)
Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Podnikanie v číslach

25
rokov na trhu
2001
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Pavel Krigovský

Pavel Krigovský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jablonov. Podniká od 1. marca 2001.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba surového železa, ocele a ferozliatin“ (24.10). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Pavel Krigovský
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 476 670
Dátum vzniku
1. marca 2001
Miesto podnikania
053 03 Jablonov
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 704-8523
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 24.10)
Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Pavel Krigovský zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Pavel Krigovský?

Miesto podnikania je v obci 053 03 Jablonov.

Čím sa Pavel Krigovský zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba surového železa, ocele a ferozliatin“ (24.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Pavel Krigovský?

IČO je 37 476 670.

Odkedy podniká Pavel Krigovský?

Podnikanie začalo 1. marca 2001. Na trhu pôsobí 25 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Pavel Krigovský podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pavel-krigovsky.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.